0800 211 581 info@westernbid.info
ЯК ЗРОБИТИ ФОТО ТОВАРУ?
ЯК ЗРОБИТИ ФОТО ТОВАРУ?

Щоб вигідно продати майже будь-який ваш товар з наших розкручених американських аккаунтів, потрібно вигідно представити ваш товар на фото або відео. Ви можете надати власні фотографії, що відповідають певним вимогам, або скористатися послугами наших спеціалістів.

За вашим бажанням ми зробимо фото вашого товару, що будуть презентувати його на міжнародних маркетплейсах, спираючись на весь наш багаторічний досвід торгівлі та професійні маркетингові знання.

Якщо ви хочете, щоб ми самі зробили професійні фото/відео товару,  вам потрібно надіслати його на наш офіс у Львові, за адресою вул. Наукова, 7-б, офіс 1116, Львів, Україна. Дані одержувача для адресної доставки Новою Поштою кур’єром (оплата за ваш рахунок) – Володимир Коваленко, телефон +380674455744.

До посилки з товаром додайте примітку “Зробити фото”.  Вартість фотографічних послуг одного товару складає – $5 USD. Але враховуйте, що фото, які ми робимо для вас, ми не повертаємо для використання в інших місцях. Вони призначені лише для виставлення лістингів нашою компанією.

Рекомендації щодо створення фотографій

Фотографуйте товар при денному освітленні. На жаль, в домашніх умовах складно забезпечити гарне штучне світло – здебільшого фото виходять темними, а об’єкти на них важко розгледіти в дрібних деталях.

До речі, підвіконня (зазвичай, білого кольору) – це прекрасний рівний фон для вашого товару. Або ж оберіть іншу рівну поверхню, бажано однотонну та без сторонніх предметів (окрім лінійки для розуміння розмірів об’єкта зйомки), що можуть потрапити у кадр.

Якщо ви хочете запропонувати для продажу декілька товарів одразу, потрібно зробити окремі фото з кожним з них. Якщо до продажу пропонується одночасно повний набір з декількох предметів, зробіть загальне фото з усіма предметами, а потім фото, на яких добре видно кожен предмет з набору окремо.

Зробіть чіткі фото товару з усіх його боків у максимально доступній для вашої фототехніки деталізації (наприклад, за допомогою зуму на вашому телефоні) важливо скласти максимально повне враження про річ, що ви пропонуєте на продаж.

Аби покупець чітко зорієнтувався у габаритах товару, покладіть біля нього в кадр лінійку.

Якщо на товарі є цікаві та/або важливі деталі, зробіть з ними окреме фото. Наприклад, підпис, клеймо, скол, тріщина (інші пошкодження) тощо.

Вимоги до фото та відео

Фото та відео, які ви робити самостійно, обов’язково повинні відповідати вимогам щодо розміру файлу та його формату. Якщо вони не відповідають необхідним параметрам, треба надати інші або замовити у нас послугу фотографа. Для створення фотографій свого продукту для продажу, необхідно дотримуватись певних правил:

Фото. Згідно з дослідженнями eBay, найбільшого торгового майданчика,  якісні фотографії можуть підвищити продаж до 5%.

Мінімально допустимий розмір фото – 500 пікселів, але ми неполегливо рекомендуємо робити фотографіх з роздільною якістю 2000 пікселів по найдовшій стороні, та фізичним розміром зображення до 7 МБ.

Оскільки рамка фотографій для розміщення в галереї товару має квадратну форму – бажано робити і компонувати товари в кадрі відразу з пропорціями 1:1 (тобто квадрат).

На торгових майданчиках дозволено розміщати 10 – 12 фотографій безкоштовно. Робіть максимальну кількість фото з дозволених. Покажіть товар з різних ракурсів та різних сторін, зробіть фото деталей крупним планом. Не залишайте надто багато простору навколо об’єкта: товар має займати 80-90% кадру. Зробіть не одне, а кілька фото крупним планом. Використовуйте режим макрозйомки для фотографування важливих деталей.

Зберігайте файли в одному з прийнятних форматів файлів JPEG, PNG, GIF, TIFF, BMP, WEBP, HEIC.

Відео. Іноді фотографій може бути недостатньо. Завантажте відео та покажіть покупцям свій товар у дії або у максимально вигідному світлі. Відеоролик відображатиметься на другій позиції в галереї фотографій товару.

Завантажуйте відеофайли у форматах MP4 або MOV, розміром не більше 150 Мб.

Які відео будуть найефективнішими:

  • наочна інструкція або посібних з використання товару,
  • відео у форматі “Як це зробити”,
  • відеролик із розпакуванням товару,
  • відео, що показує стан товару (якщо є пошкодження чи недоліки).

Попередження. Надані вами фотографії товару не підійдуть для розміщення на торгових майданчиків у разі, якщо:

  • Ви надали нереалістичні фотографії, наприклад схожі на ваш товар зображення, які знайшли в мережі інтернет. Фото повинні 100% відповідати товару, який ви пропонуєте для виставлення на продаж. При недотриманні цієї умови ми вимушені будемо відмовити вам у розміщенні на наших майданчиках та повернути товар. У разі потреби, ви можете замовити у нас послуги фотографа для вашого товару.
  • Надані вами фотографії порушують авторські права;
  • На фото розміщені будь-які водяні позначки.