0800 211 581 info@westernbid.info

Як зробити фото для оцінювання товару?

Аби розпочати співпрацю з нами спочатку необхідно надіслати нам фото товару у зручний для вас месенджер.
Для якісного та справедливого оцінювання вашого товару необхідно дотримуватись певних побажань:

Фотографуйте товар при денному освітленні. На жаль, в домашніх умовах складно забезпечити гарне штучне світло – здебільшого фото виходять темними, а об’єкти на них важко розгледіти в дрібних деталях.

До речі, підвіконня (зазвичай, білого кольору) – це прекрасний рівний фон для вашого товару. Або ж оберіть іншу рівну поверхню, бажано однотонну та без сторонніх предметів (окрім лінійки для розуміння розмірів об’єкта зйомки), що можуть потрапити у кадр.

Якщо ви хочете запропонувати нам декілька товарів одразу, бажано зробити окреме фото з кожним з них. Якшо до продажу пропонується одночасно повний набір з декількох предметів, зробіть загальне фото з усіма предметами, а потім фото, на яких добре видно кожен предмет з набору окремо.

Зробіть чіткі фото товару з усіх його боків у максимально доступній для вашої фототехніки деталізації (наприклад, за допомогою зуму на вашому телефоні) – нашим оцінювачам важливо скласти максимально повне враження про річ, що ви пропонуєте на продаж.

Аби ми чітко зорієнтувались в габаритах товару, покладіть біля нього в кадр лінійку.

Якщо на товарі є цікаві та/або важливі деталі, зробіть з ними окреме фото. Наприклад, підпис, клеймо, скол, тріщина (інші пошкодження) тощо.

Зауважимо: ми не чекаємо від вас професійних студійних фотографій. Фото, що будуть презентувати ваш товар на міжнародних маркетплейсах, ми, згідно з договором, зробимо самостійно, спираючись на весь наш багаторічний досвід торгівлі та професійні маркетингові знання. Від вас ми очікуємо реалістичні фото, що дадуть нам повне уявлення про товар та його стан.

Чекаємо на фото вашого товару!